Ettevõtte registreerimine ja ostmine

Meie firma pakub igat liiki ettevõtete registreerimisteenust Eestis. Ettevõtte asutamine Eestis on võimalik kahte moodi: asutades uue ettevõtte või ostes juba asutatud olemasoleva ettevõtte. 

 Esimene võimalus sobib paremini Eesti kodanikele, kellel on kohalik digitaalne ID-kaart. Selle abil saab ettevõtte asutaja eemalt interneti kaudu allkirjastada kõik dokumendid, mis on vajalikud ettevõtte registreerimiseks Eestis. Nendel, kellel ei ole Eesti ID-kaarti, tuleb dokumendid koostada notariaalselt Eesti või mõne muu notari juures. 

Teine võimalus näeb ette olemasoleva ettevõtte 100% osakute ostmist koos põhikirjajärgse kapitali sisestamisega summas 2500 eurot. See võimalus sobib paremini mittekodanikele ning võimaldab ettevõtte avamist Eestis operatiivsemalt ja ilma isikliku kohaloluta. Olemasoleva ettevõtte ostmisel saab meie klient „puhta“ ajalooga valmisettevõtte, saades selle osanikuks ja juhatuse liikmeks. Ettevõtte ümberregistreerimise käigus on võimalik muuta selle nime, aadressi, kõiki kontaktandmeid ning teha kõiki teisi vajalikke muudatusi.

­­­­­­­­­­ Valmisettevõtte ostmise täiendavaks eeliseks Eestis on võimalus valida meie valikust ajalooga ettevõte ja see kiiresti pärast registreerida.

Lisateabe saamiseks ettevõtte asutamise ja pidamise kohta Eestis võtke ühendust meie spetsialistidega.